Başrol Oynamak Kolay Değil!

Oniva nedir?

Oniva, işletmelerin karmaşık yapılarını kolaylaştıran, pratik çözümler sunan, karlılığını ve marka değerini arttıracak çözümler üreten "Dijital Teknoloji Ajansı"dır. Şimdiye kadar irili ufaklı yüzlerce işletmenin dijital ortamdaki konumunu güçlendiren çözümler üretmesi ile beraber, bir çok projenin doğması ve gelişimi sürecinde başrol olmuştur.

Oniva ne iş yapar?

Sürekli kendini geliştiren, yenilikleri yakından takip ederek projelerinde kullanmaya özen gösteren Oniva, başta Turizm olmak üzere Sağlık, Eğitim, E-ticaret gibi birçok sektöre özel yazılımlar üretmiş ve gelişim sürecine sürekli olarak destek sağlamaktadır.

Oniva'nın Uzmanlıkları

2002 yılından bu yana web tasarım ve web yazılım sektörlerinde müşterilerine mükemmel çözümler üreten, güçlü ve deneyimli bir ekipten oluşan Oniva, imzasını taşıyan her projenin daha iyi bir konuma ulaşabilmesi için vargücüyle çalışmalarına devam etmektedir.
Şirket içi personel takip sistemleri, Otel rezervasyon sistemleri, Ürün stok ve barkod sistemleri, Sipariş takip sistemileri, B2B ve B2C Modeli E-Ticaret yazılımları, İş yönetimi otomasyonları, İçerik yönetim sistemleri, Mobil uygulamalar ve yazılım teknolojisinin gerekli olduğu her branşta hizmet vermeye devam etmektedir.